Dne 5.7.2016 ve 14:08 byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Operační středisko vyslalo naší jednotku k nahlášenému požáru několika malých stromů (břízek) za bývalým letištěm v Nových Pertolticích.

Dne 5.7.2016 ve 14:08 byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Operační středisko vyslalo naší jednotku k nahlášenému požáru několika malých stromů (břízek) za bývalým letištěm v Nových Pertolticích. Jednotka na místo vyjela s technikou CAS 32 Tatra (1+3) a dalších několik členů zůstalo na základně jako záloha. Po příjezdu na místo požáru, bylo provedeným průzkum zjištěno, že se nejedná o požár stromků, ale o požár tří kop posekané trávy o rozloze cca 15x10 metrů. Jednotka nasadila vodní proud kterým požár během 5 minut uhasila. Po ukončení hasebních prací se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Go to top