Dne 1.7.2016 krátce před 22.hodinou byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Operační středisko vyslalo naší jednotku k požáru několika balíků slámy ve Frýdlantu - Údolí.

Dne 1.7.2016 krátce před 22.hodinou byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Operační středisko vyslalo naší jednotku k požáru několika balíků slámy ve Frýdlantu - Údolí. Jednotka na místo vyjela s technikou CAS 24 Renault (1+5), CAS 32 Tatra (1+2), VEA Toyota Hilux (1+1) a CAS 24 Liaz (1+5) - Větrov. Po příjezdu na místo požáru, byly nasazeny 3 vodní proudy na likvidaci požáru. Postupným rozebíráním balíků a dohašováním skrytých ohnisek hoření, byl požár zdolán za necelou hodinu. Po 23.hodině se jednotky začaly vracet zpět na své základny.

Zúčastněné jednotky: JSDH Frýdlant, Větrov, Raspenava a PS Raspenava.

Go to top