Sport dospělí

Dne 4.10.2014  v našem sportovním areálu pod zámkem proběhla soutěž, požárních družstev mužů a žen v požárním útoku.

Číst dál: Memoriál KARLA HARTMANA

Jednalo se o druhý ročník soutěže hasičských dvojic pod názvem „2. Berlin Firefighter Stairrun 2012“. Na soutěžící čekala budova Park Inn Hotelu – 39 pater, 770 schodů a to vše v plné zásahové zbroji a aktivní dýchací technikou.

Číst dál: Dobrovolní hasiči Frýdlant opět bojovaly s Evropskou elitou ve výběhu do výškové budovy

Dne 26.11.2011 se soutěžní družstva hasičů z Frýdlantu účastnila soutěže "O předvánočnímu kapra” ve Vratislavicích nad Nisou.

Číst dál: Soutěž O předvánočního kapra ve Vratislavicích nad Nisou

  Členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Frýdlant se v sobotu 9. dubna 2011 zúčastnili hasičského závodu ve výběhu do výškové budovy, který se konal v Berlíně.

Číst dál: Hasiči z Frýdlantu opět mezi evropskou elitou v TFA

Náš sbor dobrovolných hasičů z Frýdlantu se 23.5.2010 opět zúčastnil v Berlíně mezinárodní soutěže TFA (z anglického "Toughest Firefighter Alive", volně přeloženo "Nejtvrdší hasič přežívá").

 

Číst dál: Členové JSDH Frýdlant se zúčastnili prestižního hasičského závodu TFA v Berlíně

Náš sbor dobrovolných hasičů z Frýdlantu se 12.5.2008 zúčastnil v Berlíně mezinárodní soutěže TFA (z anglického "Toughest Firefighter Alive", volně přeloženo "Nejtvrdší hasič přežívá"). Soutěž TFA byla pořádána v metropoli, kde je jedna z nejvyšších budov. Jednalo se o hotel Park inn, který měří 150 metrů a má 39 pater.

Číst dál: Soutěž TFA 2008 v Berlíně

Go to top