Sport děti

  Úspěšně skončila pro mladé hasiče z Frýdlantu soutěž o "Štít města Frýdlant"

Číst dál: Hasičskou soutěž Štít města Frýdlant vyhráli v obou kategoriích mladí hasiči z Frýdlantu.

V sobotu 5. 11. 2011 se v Heřmanicích konal závod mladých hasičů v požární všestrannosti. Pro mladší žáky byl připraven menší okruh než pro kategorii starších, ale přesto se při běhu a plnění disciplín pořádně zapotili.

Číst dál: Branný závod v Heřmanicích

Oddíl mladých hasičů našeho sboru - Starší žáci se zúčastnil dvoudenní krajské soutěže ve hře Plamen. Soutěž se konala 10. - 11.6. 2011 v Jilemnici a v Poniklé. Na závody odjížděly děti s odhodláním, že se pokusíme postoupit do republikového kola.

 

Číst dál: Náš dorostenec jede na republiku!

 V sobotu dne 20.11.2010 se na náměstí ve Frýdlantu konala dětská soutěž "O předvánočního kapra" - požární útok speciál. Soutěž má již několikaletou tradici. Jedná se o dětskou soutěž, která je přizpůsobena chladnému "předvánočnímu" počasí a běží se proto bez vody.

Číst dál: SOUTĚŽ O PŘEDVÁNOČNÍHO KAPRA VE FRÝDLANTU

Tuto sobotu 20.února 2010 proběhnul k příležitosti 65.výročí založení českého hasičského sboru ve Frýdlantě turnaj ve florbale. Florbalový turnaj se uskutečnil v tělocvičně Základní školy v Purkyňově ulici ve Frýdlantu.

Číst dál: Florbalový turnaj mladých hasičů

Vážení přátelé, Sbor dobrovolných hasičů ve Frýdlantu pořádá dne 29.3.2008 na náměstí T.G. Masaryka dětskou soutěž v požárním útoku. Své síly si mezi sebou změří hasičská družstva dětí od mladých hasičů až po starší hasiče. Věříme, že naše pozvání přijmete a soutěže se zúčastníte.

Číst dál: Dětská hasičská soutěž " O VELIKONOČNÍ POHÁR "

Go to top