Hasičskou soutěž Štít města Frýdlant se v sobotu zúčastnilo dvacet jedna soutěžních družstev.

Hasičskou soutěž Štít města Frýdlant se v sobotu zúčastnilo dvacet jedna soutěžních družstev.

 

Úspěšně skončila pro mladé hasiče z Frýdlantu soutěž o "Štít města Frýdlant", kterou ve spolupráci s Městem Frýdlant uspořádal Sbor dobrovolných hasičů z Frýdlantu. Na 14. ročníku si v disciplínách štafeta dvojic a požární útok vybojovali prvenství v kategorii mladší žáci, a druhé místo v kategorii starší žáci. 

"Čtrnáctý ročníku soutěže se ve Frýdlantě 6. května 2017 zúčastnilo 12 družstev mladších žáků a 9 družstev starších žáků," uvedl za pořadatele Zdeněk Průša. Výsledné pořadí je:

mladší žáci

1. Frýdlant
2. Heřmanice
3. Višňová

starší žáci

1. Dolní Řasnice
2. Frýdlant
3. Nové Město pod Smrkem

"Velké poděkování za skvěle připravená frýdlantská družstva patří jejich trenérům, Jiřímu a Míle Koktovým. Poděkovat musíme také Městu Frýdlant za podporu a rodičům, příbuzným a přátelům dětí za povzbuzování," 

Go to top