SDH Frýdlant díky dotaci města Frýdlant mohla nakoupit nové překážky pro oddíly mladších a starších žáků a přípravu našeho dorostu

SDH Frýdlant díky dotaci města Frýdlant mohla nakoupit nové překážky pro oddíly mladších a starších žáků a přípravu našeho dorostu. Jedná se o stavitelnou kladinu o rozměrech 8 x 0,7(1,2)m – tartanový povrch, bariéra 2 x 2 m s oknem - tartanový povrch, bariera 1,5/1,7 x 2m  - tartanový povrch. Tyto překážky využijeme pro tréninkovou i závodní činnost.  Naše soutěžní družstva se budou nadále moci kvalitně připravovat na reprezentaci našeho sboru a tím i našeho města. Naše soutěžní družstva dlouhodobě dosahují velmi pěkných výsledků, někteří jednotlivci uspěli i v republikovém kole. Původní překážky jsou staré 30 let a i přes veškerou údržbu a snahu je pravidelně renovovat již dosloužily a trénink ani závodní činnost na nich již není bezpečná. Velký dík patří městu Frýdlant za tuto finanční podporu.     

 

Za SDH Frýdlant starosta sboru Zdeněk Průša.

Go to top