Den se složkami Integrovaného záchranného systému můžete prožít v pátek 16. září 2016 na náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě

Den se složkami Integrovaného záchranného systému můžete prožít v pátek 16. září 2016 na náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě. Začíná v 9.00 hodin a nabídne například ukázku vybavení a činnosti profesionálních i dobrovolných hasičů, městské a státní policie, zdravotních záchranářů, armády, celníků, horské služby či vodní a potápěčské záchranné služby. Kromě toho bude na náměstí návštěvníkům k dispozici i Tým silniční bezpečnosti, červený kříž nebo ústřední automotoklub. Atmosféru dotvoří hudba Hradní stráže a Policie ČR. 

Den IZS je ve Frýdlantě tradiční akcí, od roku 2013 se koná na náměstí před frýdlantskou radnicí. Loni přilákal na 1500 lidí. Prohlédněte si harmonogram akce včetně přesného času všech ukázek a rozmístění jednotlivých složek na náměstí a přijďte se podívat.

 

 

 

Go to top