Pořádané akce

  Po patnácté Náš sbor dobrovolných hasičů Frýdlant ve spolupráci s Městským úřadem Frýdlant pořádali pálení čarodějnic v areálu bývalého autokempu pod zámkem.

Číst dál: Čarodějnice 2015 jsou již upáleny.

  V sobotu dne  30.8.2014  proběhly v areálu hasičské zbrojnice ve Frýdlantu oslavy 145. výročí  založení Sboru dobrovolných hasičů ve Frýdlantu v Čechách. Oslavy byly spojeny i s výročím dvacetileté spolupráce s berlínskými hasiči.

Číst dál: Oslavy 145. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů ve Frýdlantu v Čechách

  Dne 26.7.2014 v sobotu po obědě jela naše jednotka společně s kolegy z Větrova technikou  AZ 30 a CAS 24 Liaz na ukázky  naší techniky do dětského tábora -  Polních domků u Černous.

Číst dál: Ukázka naší techniky v dětském táboře.

Dne 17.6. 2011 se konal na dvoře naší hasičské zbrojnice den s Integrovaným záchranným systémem pro frýdlantské školky.

 

Číst dál: Den IZS ve Frýdlantu

Po mnohaleté tradici pálení čarodějnic nebyl ani letošní 30. duben výjimkou. Přípravy na tento den byly započaty již minulý víkend, který jsme na cvičišti pod zámkem strávili stavbou vatry, pokračovaly pak v průběhu celého týdne zajištěním nápojů, dostatku jídla a samozřejmě i výrobou hlavní hrdinky celého večera.

 

Číst dál: Čarodějnice 2011 jsou za námi

 V sobotu dne 20.11.2010 se na náměstí ve Frýdlantu konala dětská soutěž "O předvánočního kapra" - požární útok speciál. Soutěž má již několikaletou tradici. Jedná se o dětskou soutěž, která je přizpůsobena chladnému "předvánočnímu" počasí a běží se proto bez vody.

Číst dál: SOUTĚŽ O PŘEDVÁNOČNÍHO KAPRA VE FRÝDLANTU

V pátek 30.4.2010 si Vás srdečně dovolujeme pozvat na hasičské cvičiště pod frýdlantský zámek k pálení čarodějnic.

Číst dál: PÁLENÍ ČARODĚJNIC 2010

Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant Vás tímto zve na tradiční "HASIČSKÝ BÁL", který se koná v sobotu 27.02.2010 ve 20:00 hodin v sále restaurace Besedy. Předprodej vstupenek je od 13.2.2010 v hasičské zbrojnici denně od 10.00 - 11.00hod. a od 14:00 - do 16:00hod.

Číst dál: Zveme Vás na Hasičský bál 2010

Významný frýdlantský podnik TRW Automotive Aftermarket CZ LUCAS Varity s. r. o. slavil v sobotu 12. září 2009 desáté výročí svého působení ve Frýdlantu.

Číst dál: Frýdlantští hasiči se předvedli v TRW

Ve čtvrtek 30.4.2008 si Vás srdečně dovolujeme pozvat na hasičské cvičiště pod frýdlantský zámek k pálení čarodějnic. Tradičně nebude chybět vatra, opékání buřtů, vyhlášení nejlepší čarodějnice, různé soutěže pro děti a k poslechu a tanci bude hrát JVS Band.

Číst dál: Pálení Čarodějnic 2009

Ve čtvrtek 5. června 2008 se od 9 hodin konal v prostorách autokempu pod zámkem ve Frýdlantu Den Policie ČR a složek Integrovaného záchranného systému našeho kraje, který byl zaměřen především na děti z mateřských škol.

Číst dál: DEN HASIČŮ A POLICIE 2008

Poslední dubnový den se konalo na hasičském cvičišti pálení čarodějnic. V letošním roce nám počasí přálo a bylo možné posedět u ohýnků. K poslechu a tanci nám nakonec hrála náhradní kapela. Tím to se velice omlouvá skupina "C KVARTET", kde jeden z kolegů onemocněl. Pódium v podobě nákladního automobilu nám zapůjčila sponzorsky firma Autodoprava Boublík, kterému patří veliké poděkování.

Číst dál: Čarodějnice upáleny 2008

Již tradičně se poslední dubnový den konalo na hasičském cvičišti pálení čarodějnic. Letošní rok o proti loňskému přálo i krásné slunečné počasí.

Číst dál: Čarodějnice 2007 upáleny.

Go to top